Producent bezpiecznych nawierzchni sportowych i placów zabaw - MBA Sport

Firma MBA Sport powstała w 2008 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Od początku swej działalności zajmowała się produkcją bezpiecznych nawierzchni na place zabaw oraz kompleksowym wykonawstwem placów zabaw. W 2014 roku firma zmieniła formę prawną stając się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednoczesny zakup marki PAROLINO produkującej urządzenia zabawowe na place zabaw dla dzieci spowodował, że MBA Sport Sp. z o.o. oferuje obecnie kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i budowy placów zabaw. Wszystkie produkty firmy posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające zgodność wyrobów z normami PN EN 1176:2009 oraz PN EN 1177:2009 wydane przez Instytut Sportu w Warszawie. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy kompleksową i profesjonalną realizację powierzanych nam zadań. Na przestrzeni siedmiu lat działalności zrealizowaliśmy setki placów zabaw z bezpieczną nawierzchnią, kładąc szczególny nacisk na wyposażenie oraz bezpieczeństwo tak, by każdy z placów był przyjazny dla maluchów. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców urządzeń, a wszystkie wprowadzane przez nas rozwiązania mogą poszczycić się wysoką jakością i trwałością.

Zajmujemy się produkcją wyposażenia placów zabaw, bezpiecznych nawierzchni, jak również ich wykonawstwem, modernizacją i serwisowaniem. Dzięki temu każdy plac zabaw dla dzieci wykonany lub zmodernizowany przez naszą firmę jest miejscem doskonałej zabawy, ale i edukacji najmłodszych, przynosząc szereg korzyści dla prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Dokładamy starań, by każda nasza realizacja cechowała się nie tylko wysokim poziomem bezpieczeństwa, ale i odpowiednią stylistyką, by zachęcać najmłodszych do beztroskiej zabawy.

Będąc producentem placów zabaw dla dzieci, gwarantujemy nie tylko nowoczesne i bezpieczne produkty, ale także fachową pomoc i profesjonalne wsparcie techniczne, które jest udzielane od początku tworzenia koncepcji, poprzez wszystkie etapy realizacji, a także przez cały okres jego użytkowania.

Certyfikaty

2 1